VÝHODA ELEKTROMOTORU

Tichý stroj RANGER EV vhodný například pro práci ve stájích nebo pro nepozorovanou jízdu ke krmelci nepotřebuje benzín, je nízkoúdržbový a v jeho třídě nenajdete lepšího pracanta s tak komfortní jízdou.

POHON VŠECH KOL TRUE ON-DEMAND AWD

Systém True AWD automaticky zapne náhon všech čtyř kol, když potřebujete více trakce na předních kolech, a vrátí se zpět do režimu 2WD, když už pohon předních kol není potřeba. V režimu s pohonem pouze zadních kol můžete spínačem režimu VersaTrac Turf odemknout uzávěrku diferenciálu pro snadnější zatáčení a minimalizaci škod na trávníku.

SILNÝ MOTOR o VÝKONu 30 HP

Jeden vysoce efektivní 48V motor poskytuje dostatek výkonu, aby Váš náklad přivezl kam potřebujete v tichosti a bez emisí.

Sklopná KORBA Se sYSTÉMEM LOCK & RIDE

Zadní korba má nosnost 227 kg, pneumatické vyklápění a je vybavena systémem Lock & Ride, do kterého můžete za pár vteřin upevnit spoustu užitečných doplňků.

bezkonkurenční TAŽNÁ KAPACITA A UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ

Nyní s tažnou silou větší o 20 %, 680 kg, a standardním 2palcovým adaptérem tažného zařízení RANGER EV lehce zvládne i ty nejtěžší práce.

POHODLNÁ JÍZDA PO CELÝ DEN

RANGER EV jsme navrhli s ideální výškou sedáku v kombinaci se snadným nástupem a výstupem. NOVINKA! Vychutnejte si vylepšené umístění parkovací brzdy mezi řidičem a spolujezdcem pro snadnější ovládání.

podvozek pro hladkou jízdu

RANGER EV je pro hladkou jízdu vybaven odpružením se zdvihem celých 9” (22,9 cm) vpředu větším o 11 % a 9” (22,9 cm) vzadu.

SVIŽNÉ OVLÁDÁNÍ

Pro svižné ovládání a úzký poloměr zatáčení je RANGER EV vybaven ideálním rozvorem nápravy 183 cm společně se světlou výškou 25,4 cm. Se šířkou 147 cm se EV vejde na ložnou plochu většiny velkých pickupů.

středové UKAZATELE ZAŘAZENÉ RYCHLOSTI/NAPĚTÍ

Pro ještě snazší ovládání byly ukazatele zařazené rychlosti a napětí přesunuty před řidiče.

UNIVERZÁLNÍ PNEUMATIKY CARLISLE

Univerzální pneumatiky Carlisle jsou šetrné k trávníku a nabízejí dobrou trakci a snadné řízení v různých typech terénu.

VÝHODA SYSTÉMU PRO-FIT

Vítejte v novém standardu integrace příslušenství, kvality a povrchové úpravy s exkluzivním kabinovým systémem Pro-Fit. Vysoce modulární kabinový systém nabízí různé možnosti provedení kabiny od dveří potažených plátnem s polykarbonátovým čelním sklem po prémiová automobilová výklopná čelní skla a řadu různých provedení dveří. Účelně navržený podvozek je vybaven upevňovacími body, které umožňují efektivní namontování nebo sejmutí kabiny.

účelově navržen

Tvar světlometu vozidla RANGER EV umožňuje širší rozptyl paprsku 50W světla, abyste mohli bezpečně jezdit za šera a v prostoru s horší viditelností. Vylepšený snadný nástup do vozidla a výstup z něj plus skvělý výhled.

snadná montáž příslušenství

S vestavěným uchycením pro naviják, s přípojnicí pod kapotou pro snadný přístup a s pohodlným přístupem k palubní desce je vedení kabelů pro instalaci příslušenství mimořádně jednoduché.

HOMOLOGACE

Tractor -
od
365.900
vč. DPH
L7e -
od
369.900
vč. DPH

BARVY

Select Model Family
Typ motoru
jeden 48V AC-indukční motor, vysoce-efektivní
Objem válců
-
Palivový systém
přímý pohon s odhlučněnými převody
Převodovka / koncový pohon
automatická PVT H/L/N/R; hřídel
Typy jízdních režimů
on-demand true AWD/2WD/ VersaTrac turf mód
Chlazení
-
Přední náprava
MacPherson se zdvihem 8' (20.3 cm)
Zadní náprava
dvojité a-ramena, IRS se zdvihem 9' (22.9 cm)
Přední / zadní brzdy
hydraulické diskové na všech 4-kolech, vpředu dvou-pístkové třmeny
Parkovací brzda
zatahovací-ruční
Přední pneumatiky
25 x 9-12; carlisle
Zadní pneumatiky
25 x 9-12; carlisle
Ráfky
lisovaná ocel
Rozměry úložné plochy (D x Š x V)
81 x 107 x 29 cm
Kapacita předního / zadního nosiče nebo úložiště
- / 226.8 kg
Objem palivové nádrže
-
Světlá výška
25.4 cm
Celkové rozměry vozidla (D x Š x V)
274 x 144 x 185 cm
Rozvor kol
182.9 cm
Teoretická suchá hmotnost
771 kg
Systém uchycení nákladu
Lock & Ride
Maximální zatížení tažného zařízení v tahu
567 kg
Tažné zařízení / typ
standardní 5cm koule
Přístroje
digitální motohodiny, ukazatel jízdního režimu, dc zásuvka, varovný signál vysoké teploty motoru, ukazatel servisního intervalu, ukazatel stavu baterie
Varianty
Tractor
FARMA
LOV
PRÁCE
ZÁBAVA

NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO DEALERA

ZOBRAZIT
POSLEDNÍ NOVINKY