VÝHODA DIESELOVÉHO MOTORU KOHLER

Vozidlo RANGER Diesel je vybaveno 3válcovým naftovým motorem Kohler o obsahu 1028 ccm s vačkovým hřídelem v hlavě válce a kapalinovým chlazením. Tento osvědčený a vysoce výkonný naftový motor využívá nepřímého vstřikování, které zajišťuje hladký chod a menší hluk při spalování. Konstrukce vačkového hřídele v hlavě válce rovněž snižuje mechanickou hlučnost hnacího ústrojí.

KONSTRUKCE ODOLNÉHO MOTORU S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ

Dieselový motor Kohler v čtyřkolce RANGER Diesel má kompaktní a odolnou konstrukci pro vysoký výkon. Je vybaven litinovou klikovou skříní zajišťující vysokou odolnost a hliníkovou hlavou válce pro nižší hmotnost. Tlakové mazání poskytuje motoru vynikající ochranu a dlouhou životnost. Nový pohon kromě toho splňuje emisní limity Tier 4 dle EPA/CARB.

extrémně SILNÝ ALTERNÁTOR 110 A

Pro integraci doplňků a jejich napájení je RANGER Diesel vybaven alternátorem s obrovským, více než běžně dvojnásobným výstupním proudem 110 A.

POHON TRUE AWD ON-DEMAND

Díky Polaris True AWD se pohon 4x4 automaticky zapne, jakmile vozidlo potřebuje více trakce na předních kolech, a vrátí se zpět do režimu 2WD, když už pohon předních kol není potřeba. V režimu s pohonem pouze zadních kol můžete spínačem režimu VersaTrac Turf odemknout uzávěrku diferenciálu pro snadnější zatáčení a minimalizaci škod na vašem trávníku.

bezkonkurenční TAŽNÁ KAPACITA A UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ

S neuvěřitelnou tažnou kapacitou 907 kg a standardním 2palcovým adaptérem tažného zařízení RANGER Diesel lehce zvládá i ty nejtěžší práce. Vynikající užitečné zatížení 680 kg je podpořeno zadní korbou s pneumatickým vyklápěním, která uveze až 454 kg materiálu i celou paletu.

POHODLNÁ JÍZDA PO CELÝ DEN

RANGER Diesel jsme navrhli s ideální výškou sedáku v kombinaci se snadným nástupem a výstupem. Vychutnejte si také náklon volantu nastavitelný v rozsahu celých 25 cm a prostor pro tři dospělé.

hladký A ROBUSTNÍ podvozek

Kompletní zdvih podvozku s předními dvojitými A-Rameny je 10” (25,4 cm) a v zadu 10” (25,4 cm). Nezávislé zavěšení vpředu i vzadu zachovává plynulost jízdy i při nákladu až 680,4 kg a vlečení až celé tuny!

VYSOKÁ SVĚTLÁ VÝŠKA

Naši inženýři navrhli RANGER Diesel s dokonalým vyvážením pro plynulou jízdu, manipulaci a poloměr zatáčení: ideální rozvor nápravy 206 cm společně se světlou výškou 30,5 cm.

UNIVERZÁLNÍ PNEUMATIKY CARLISLE

Univerzální pneumatiky Carlisle 489 nabízejí dobrou trakci a snadné řízení. Díky zaobleným nárožím dezénu mají tyto pneumatiky v zatáčkách výbornou přilnavost.

POHODLNÉ DOPLŇOVÁNÍ paliva

Přístup k velké 37,9 L nádrži na naftu na straně řidiče usnadňuje doplňování paliva při práci i při jízdě s přívěsem. Údržba nikdy nebyla snadnější. Chcete-li zkontrolovat a doplnit motorový olej, stačí zvednout nákladní prostor. Je tu také spousta prostoru k odstranění nečistot z kloubů.

VÝHODA SYSTÉMU PRO-FIT

Vítejte v novém standardu integrace příslušenství, kvality a povrchové úpravy s exkluzivním kabinovým systémem Pro-Fit. Vysoce modulární kabinový systém nabízí různé možnosti provedení kabiny od dveří potažených plátnem s polykarbonátovým čelním sklem po prémiová automobilová výklopná čelní skla a lisované dveře s elektrickým stahováním oken. Účelně navržený podvozek je vybaven upevňovacími body, které umožňují efektivní namontování nebo sejmutí kabiny.

bezkonkurenční ŘEŠENÍ ÚLOŽNÝCH PROSTOR

Se čtyřkolkou RANGER Diesel si plně vychutnáte 37 L uzavíratelný úložný prostor včetně snadno přístupné přihrádky v palubní desce, abyste měli své věci vždy po ruce.

účelně navržen

Tvar světlometu Polaris RANGER Diesel umožňuje ideální osvětlení v nízké (55 W) nebo vysoké (60 W) poloze. Postranní síťky na straně řidiče a spolujezdce umožňují snadný nástup a výstup z vozidla a skvělý výhled.

připraven na příslušenství

S vestavěným uchycením pro naviják, s přípojnicí pod kapotou pro snadný přístup a s pohodlným přístupem k palubní desce je vedení kabelů pro instalaci příslušenství mimořádně jednoduché.

HOMOLOGACE

Tractor bez EPS -
již od
429.900
vč. DPH
Tractor s EPS -
již od
489.900
vč. DPH

BARVY

Select Model Family
Typ motoru
4taktní DOHC dvouválec
Objem válců
1028 cm3
Palivový systém
elektronické vstřikování paliva
Převodovka / koncový pohon
automatická PVT H/L/N/R/P; hřídel
Typy jízdních režimů
on-demand true AWD/2WD/ VersaTrac turf mód
Chlazení
kapalina
Přední náprava
dvojité a-ramena se zdvihem 10.0" (25.4 cm)
Zadní náprava
dvojité a-ramena se zdvihem IRS 10.0" (25.4 cm)
Přední / zadní brzdy
hydraulické diskové na všech 4-kolech, vpředu dvou-pístkové třmeny
Parkovací brzda
mód P na řadící páce
Přední pneumatiky
25 x 10-12; 489
Zadní pneumatiky
25 x 11-12; 489
Ráfky
lisované ocelové
Rozměry úložné plochy (D x Š x V)
93 x 137 x 29 cm
Kapacita předního / zadního nosiče nebo úložiště
- / 453.6 kg
Objem palivové nádrže
37.9 L
Světlá výška
30.5 cm
Celkové rozměry vozidla (D x Š x V)
290 x 152 x 193 cm
Rozvor kol
206 cm
Teoretická suchá hmotnost
649 kg
Systém uchycení nákladu
Lock & Ride
Maximální zatížení tažného zařízení v tahu
907 kg
Tažné zařízení / typ
standardní 5cm koule
Přístroje
digitální ukazatel, rychloměr, počítadlo kilometrů, denní počet kilometrů, motohodiny, hodiny, ukazatel řazení, palivoměr, signalizace vysoké teploty motoru, DC zásuvka (2)
Varianty
Tractor
FARMA
LOV
PRÁCE
ZÁBAVA

NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO DEALERA

ZOBRAZIT
POSLEDNÍ NOVINKY