výhoda motoru THE PROSTAR®

 Motor ProStar®  je účelně vyladěný a navržený v souladu s vozidlem RANGER 570, což zajišťuje optimální rozložení hmotnosti a plynulý, spolehlivý výkon. Motor ProStar® 570 je vyvinutý tak, aby poskytoval nejlepší kombinaci vysokého měrného výkonu, vynikající účinnosti paliva a snadné údržby.

TAŽNÁ SÍLA MOTORU PROSTAR®

S motorem ProStar® o výkonu 44 HP nechá váš terénní vůz konkurenci daleko za sebou. RANGER 570 poskytuje více krouticího momentu a tažnou sílu zadních kol, se kterou zvládnete náročnou práci.

pohon true awd ON-DEMAND

Díky Polaris True AWD se pohon 4x4 automaticky zapne, jakmile vozidlo potřebuje více trakce na předních kolech, a vrátí se zpět do režimu 2WD, když už pohon předních kol není potřeba. V režimu s pohonem pouze zadních kol můžete spínačem režimu VersaTrac Turf odemknout uzávěrku diferenciálu pro snadnější zatáčení a minimalizaci škod na vašem trávníku.

bezkonkurenční tažná kapacita a užitečné zatížení

Nyní s tažnou silou větší o 20 %, 680 kg, a standardním 2palcovým adaptérem tažného zařízení RANGER 570 lehce zvládne i ty nejtěžší práce. Užitečné zatížení 454 kg je podpořeno zadní korbou s pneumatickým vyklápěním, která uveze až 227 kg materiálu.

systém řízení motoru

Systém řízení motoru (EMS) poskytuje optimální kroutící moment, výkon, a navíc hladkou akceleraci při všech rychlostech včetně zpátečky. EMS spárovaný s motorem ProStar® a výhodným spínáním spojky také umožňuje optimální využití paliva.

pohodlná jízda po celý den

 RANGER 570 EPS jsme navrhli s ideální výškou sedáku v kombinaci se snadným nástupem a výstupem. NOVINKA! Užijte si vylepšená zadní sedadla pro pohodlné ježdění celý den a nastavení náklonu volantu ve standardní výbavě!

podvozek pro hladkou jízdu

RANGER 570 EPS je pro hladkost jízdy vybaven podvozkem se zdvihem 9” (22,9 cm) vpředu a 10” (25,4 cm) vzadu, což je ve všech čtyřech rozích nárůst o 11 %.

svižné ovládání

Pro svižné ovládání a úzký poloměr zatáčení je RANGER 570 EPS vybaven ideálním rozvorem nápravy 185 cm společně se světlou výškou 25,4 cm. Se šířkou 147 cm se RANGER 570 EPS vejde na ložnou plochu většiny velkých pickupů

univerzální pneumatiky CARLISLE

Univerzální pneumatiky Carlisle 489 nabízejí dobrou trakci a snadné řízení. Díky zaobleným nárožím dezénu mají tyto pneumatiky v zatáčkách výbornou přilnavost.

vše po ruce

Nyní o 25 % větší úložná přihrádka, ve které budete mít po ruce ještě více věcí – v úložné přihrádce může být volitelný doplněk SpeedKey. Pro řidiče i spolujezdce je tu také příhodněji umístěný držák na nápoj.

výhoda systému PRO-FIT

Vítejte v novém standardu integrace příslušenství, kvality a povrchové úpravy s exkluzivním kabinovým systémem Pro-Fit. Vysoce modulární kabinový systém nabízí různé možnosti provedení kabiny od dveří potažených plátnem s polykarbonátovým čelním sklem po prémiová automobilová výklopná čelní skla a řadu různých provedení dveří. Účelně navržený podvozek je vybaven upevňovacími body, které umožňují efektivní namontování nebo sejmutí kabiny.

bezkonkurenční řešení úložných prostor

S RANGER 570 EPS si plně vychutnáte 46litrový uzavíratelný úložný prostor včetně přihrádky v palubní desce a za sedadlem, abyste měli své věci vždy po ruce.

účelově řešený

Tvar světlometu vozidla RANGER 570 EPS umožňuje širší rozptyl paprsku 50W světla, abyste mohli bezpečně jezdit za šera a v oblastech s horší viditelností. Vylepšené postranní síťky na straně řidiče a spolujezdce umožňují snadný nástup a výstup z vozidla a skvělý výhled.

připraven na příslušenství

S vestavěným uchycením pro naviják, s přípojnicí pod kapotou pro snadný přístup a s pohodlným přístupem k palubní desce je vedení kabelů pro instalaci příslušenství mimořádně jednoduché.

HOMOLOGACE

Tractor -
od
349.900
vč. DPH
Tractor -
od
389.900
vč. DPH

BARVY

Select Model Family
Typ motoru
4taktní DOHC jednoválec
Objem válců
567 cm3
Palivový systém
elektronické vstřikování paliva
Převodovka / koncový pohon
automatická PVT H/L/N/R/P; hřídel
Typy jízdních režimů
on-demand true AWD/2WD/ VersaTrac turf mód
Chlazení
kapalina
Přední náprava
MacPherson se zdvihem 9" (22.9 cm)
Zadní náprava
MacPherson se zdvihem 9" (22.9 cm)
Přední / zadní brzdy
hydraulicé dikové na všech 4-kolech
Parkovací brzda
mód P na řadící páce
Přední pneumatiky
25 x 8-12; 489
Zadní pneumatiky
25 x 11-12; 489
Ráfky
lisovaná ocel
Rozměry úložné plochy (D x Š x V)
81 x 107 x 29 cm
Kapacita předního / zadního nosiče nebo úložiště
- / 226.8 kg
Objem palivové nádrže
34.1 L
Světlá výška
25.4 cm
Celkové rozměry vozidla (D x Š x V)
279 x 147 x 185 cm
Rozvor kol
185.4 cm
Teoretická suchá hmotnost
473 kg
Systém uchycení nákladu
Lock & Ride
Maximální zatížení tažného zařízení v tahu
680.4 kg
Tažné zařízení / typ
standardní 5cm koule
Přístroje
digitální ukazatel, rychloměr, počítadlo kilometrů, denní počet kilometrů, motohodiny, hodiny, ukazatel řazení, palivoměr, signalizace vysoké teploty motoru, DC zásuvka
Varianty
Tractor
FARMA
LOV
PRÁCE
ZÁBAVA

NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO DEALERA

ZOBRAZIT
POSLEDNÍ NOVINKY