Zapněte prosím JS

DEJTE DĚTEM TO, CO DOOPRAVDY CHTĚJÍ

PŘEDSTAVUJEME ZCELA NOVÝ RZR 200

Dopřejte dětem zábavu, po jaké vždycky toužili! Nyní může i váš mladý zažít to nejlepší z nejlepšího. A vy přitom budete v klidu, protože víte, že je obklopen špičkovými technologiemi a nejmodernějšími bezpečnostními prvky.

NOVINKA: TECHNOLOGIE HELMET AWARE

RZR 200 je dodáván se dvěma přilbami s Bluetooth vysílačem. Pomocí mobilní aplikace RIDE COMMAND mohou rodiče předem aktivovat bezpečnostní systémy vozidla, jakmile je vysílač mimo dosah stroje a zajistit tak, že zábava bude vždycky spojená s helmou.

DIGITÁLNÍ OMEZENÍ RYCHLOSTI

Mějte jistotu, že děti budou jezdit rychlostí odpovídající jejich věku, zkušenostem a terénu. Pomocí funkce Youth Ride Control můžete v aplikaci Ride Command nastavit maximální rychlost. Rychlost a polohu můžete také kdykoli sledovat na dálku prostřednictvím GPS.

FUNKCE GEOFENCING

Funkce geofencing vám umožní definovat oblast, ve které mohou mladí řádit, a také nastavit maximální rychlost uvnitř a vně této oblasti.

NADCHNE DĚTI, POTĚŠÍ RODIČE

Zatímco děti řádí v RZR, rodiče mohou být v klidu s vědomím, že jejich ratolest je obklopená špičkovou technologií a nejmodernějšími bezpečnostními prvky.

MĚJTE VŠE POD KONTROLOU

Funkce Youth Ride Control umožňuje rodičům kontrolovat rychlost a polohu vozidla, nebo vymezit prostor, kde mohou mladí jezdit. Rodiče tak mohou přizpůsobit RZR schopnostem dítěte. Na funkčním tachometru děti vidí svoji rychlost a zároveň ji i s polohou mohou rodiče sledovat na dálku, když děti zrovna nejsou v dohledu.

BEZ HELMY TO NEPŮJDE

Díky nové technologii Helmet Aware máte jistotu, že jezdec i spolujezdec mají nasazenou přilbu. RZR rozpozná, jestli oba jezdci mají helmu, a pokud ne, vůbec se nerozjede. Zábava tak jde ruku v ruce s bezpečností. Dvě helmy se standardně dodávají s vozidlem.

OCHRANA KOLEM DOKOLA

RZR 200 má již z výroby plnohodnotné dveře. Díky tomu máte jistotu, že i když vaše děti budou řádit jako o život, budou přitom bezpečně chráněné kolem dokola.

PŘIPRAVEN NA RODINNÉ OFFROADOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ

V RZR 200 EFI si mladí řidiči užijí neuvěřitelnou zábavu; v terénu a na trati ani nebudou chtít zastavit.

VÝKON VZBUZUJÍCÍ SEBEVĚDOMÍ

Vstřikovaný motor 180 cm3 poskytuje dětem dostatek výkonu, aby zvládly všechny terény. Děti se tak bez problémů udrží v patách svým rodičům.

HLADKÁ JÍZDA V DRSNÉM TERÉNU

Díky nezávislému zadnímu zavěšení je jízda v drsném terénu zábavná a bezpečná. Odpružení s 18 cm zdvihy vpředu i vzadu s lehkostí zvládá i nejnáročnější terény.

NEBOJÍ SE PŘEKÁŽEK

Dvojitá přední A-ramena poskytují doslova sametovou jízdu na kamenech a v hlubokých kolejích. Jízda je plynulá a na všechny překážky udělá RZR 200 dlouhý nos.

DEJTE MLADÝM SVOBODU

Dejte mladým svobodu, po které vždycky toužili. A oni vám to vrátí pocitem sebedůvěry.

SDÍLEJTE SVÁ DOBRODRUŽSTVÍ

Díky dvěma sedadlům vedle sebe mohou děti sdílet zážitky z jízdy se svými kamarády.

SKVĚLÝ PRO KAŽDÝ VĚK

Dětem ve věku 10 - 16 let nabízí RZR 200 výkon a schopnosti, které potřebují k neustálému zlepšování se za volantem. Rodiče mohou nastavit maximální rychlost tak, aby odpovídala schopnostem dítěte.

SCHOPNÝ PODVOZEK

Díky velké světlé výšce 25,4 cm se RZR 200 pohybuje s bravurní jistotou ve volném terénu i na offroadové trati.

s

RZR 200

Off-road

Provedení vhodné pro děti, které s nimi roste, a všechny bezpečnostní prvky, které rodiče potřebují.

  • Pro děti od 10 let
  • Elektronické vstřikování paliva (EFI)
  • Rodičovský zámek rychlosti
  • Bezpečnostní pásy a sítě
  • Ochranná klec
  • Nastavitelný volant a sedadlo řidiče
  • 2 dětské Bluetooth helmy a DVD manuál

Cena od 164 990 Kč včetně DPH

Technické parametry budou doplněny