Zapněte prosím JS

OFF-ROAD LUXUS PRO ČTYŘI

SDÍLEJTE JEDINEČNÁ DOBRODRUŽSTVÍ

GENERAL 4 převzal špičkové parametry, výjimečný komfort a skvělé užitné vlastnosti nejlepšího side by side crossoveru, a rozšířil je o druhou řadu sedadel s dostatečným prostorem pro nohy. Díky tomu zažijí cestující vzadu stejné pohodlí, dokonalý jízdní komfort a jedinečné terénní schopnosti nejlepšího prémiového side by side.

ŠPIČKOVÉ PARAMETRY

Každá výzva je příležitostí. Příležitostí zjistit, jak daleko můžete zajít v novém epickém dobrodružství. To je důvod, proč je GENERAL 4 nabitý moderními technologiemi a špičkovými parametry, proč má nejsilnější motor ve své třídě, extrémně velké zdvihy pérování a vysokou světlou výšku, díky které si poradí s každým terénem.

BEZKONKURENČNÍ VŠESTRANNOST

Bez ohledu na to, jak těžkou práci mu naložíte, GENERAL 4 je připravený na všechno. Může se pochlubit maximálním užitečným zatížením půl tuny, je vybaven sklápěcí korbou o nosnosti 272 kg a bez námahy utáhne přívěs o hmotnosti až 680 kg.

MAXIMÁLNÍ KOMFORT

General 4 je nejpohodlnější ze všech SxS crossoverů. Výmoly a díry nejsou pro něj žádný problém díky špičkovému podvozku. Přímé a citlivé řízení mu dává skvělou ovladatelnost. Pohodlná skořepinová sedadla poskytují vysoký komfort i v extrémním terénu.

V TERÉNU NEZASTAVITELNÝ

Pokud chcete určovat standardy v segmentu side-by-side crossoverů, potřebujete mnohem víc než jenom brutální výkon.

NEJLEPŠÍ VE SVÉ TŘÍDĚ

V čem je GENERAL tak výjimečný? Je to kombinace nejlepšího podvozku, nejsilnějšího motoru ve třídě a nejrychleji reagujícího systému pohonu všech kol v celém segmentu.

HLINÍKOVÁ KOLA A 26" PNEUMATIKY

Luxusní 14palcová hliníková kola obutá do 26“ pneumatik poskytují lepší trakci a větší jistotu v těžkém terénu.

VYSOKÁ SVĚTLÁ VÝŠKA 30,5 CM

Tam, kde se jiní ani nechytají, GENERAL v pohodě pokračuje dál. Díky vysoké světlé výšce přejede i překážky, kterým se ostatní musí vyhnout.

DOSTANE VÁS TAM, KAM JINÍ NEMOHOU

Pařezy, kameny, klády, vyjeté koleje - GENERALA nic nezastaví. Podvozek s nejvyššími zdvihy ve třídě a prémiové tlumiče FOX 2.0 Podium vás budou rozmazlovat dokonalým komfortem. Výkonný posilovač řízení a zadní příčné stabilizátory se starají o perfektní ovladatelnost.

NEJVĚTŠÍ ZDVIHY VE SVÉ TŘÍDĚ

Čím delší zdvihy, tím déle budete mít chuť jezdit. S 311 mm vpředu a 335 mm vzadu má GENERAL dostatečnou rezervu - více než jakákoli jiná sportovně užitková side by side.

BEZKONKURENČNÍ POHODLÍ

Nastavitelný volant, pohodlně polstrované posuvné sedadlo řidiče a výškově nastavitelné bezpečnostní pásy - pohodlnější jízdu v terénu si jen stěží představíte.

AUDIOSYSTÉM STAGE 1 OD ROCKFORD FOSGATE

Vezměte si s sebou svojí oblíbenou hudbu! S prémiovým audiosystémem Rockford Fosgate speciálně upraveným pro jízdu v terénu, středovým ovládacím panelem PMX a dvěma výkonnými reproduktory si vaše Rammsteiny dokonale vychutnáte.