110 HP PROSTAR® 1000

Nejvýkonnější motor nabízený v kategorii SxS s objemem 999 cm3 DOHC, 4 ventily na válec. Účinné spalování díky vstřikovacím ventilům s dlouhým hrotem. Duální skříň škrticí klapky zajišťuje okamžitou odezvu.

VÝKON A KROUTÍCÍ MOMENT

Nepřekonatelný výkon a krouticí moment pro největší záběr do země.

VÝKONNý při zrychlení

NEJSILNĚJŠÍ MOTOR V SxS!
Z 0 na 48 za 2,26 s
Z 0 na 80 za 5,33 s

HIGH-FLOW SYSTém spojky

Nově jsme navrhli kryt spojky, sekundární šroubovici a odtahový systém. Jedná se tak o nejodolnější spojku, která byla v RZR XP 1000 použita. Potrubí poskytuje dvakrát tolik průtoku vzduchu a snižuje teplotu řemenu až o 50 stupňů.

NEJVYSPĚLEJŠÍ podvozek PRO MAXIMÁLNÍ KONTROLU A hladkost JÍZDY VE VŠECH RYCHLOSTECH

Nejvyspělejší podvozek pro maximální kontrolu a hladkost jízdy ve všech rychlostech se zdvihem progresivních pružin 40 cm vpředu a 45 cm vzadu a tlakovými nádržkami

ODPRUŽENÍ VYROVNÁVÁ NEROVNOSTI TERÉNU

Rozvor délky 228 cm
Progresivní/dvojité pružiny
16 nastavitelných poloh

NOVÉ EXKLUZIVNÍ TLUMIČE WALKER EVANS POHLTÍ VŠECHNY NEROVNOSTI

EXKLUZIVNÍ tlumiče Walker Evans s jehlovými ložisky
Nastavitelné tělo tlumiče 6,4 cm s nádržkou na C-sloupku

NEZÁVISLÉ zavěšení s DVOJITými A-Rameny PŘEDNÍCH KOL S vysokým ZDVIHEM

Dvojité A-Ramena na přednm podvozku RZR XP 1000 dávají luxusní zdvih 40 cm díky pružinám s dvojitým vinutím. Díky použití dvou jednotlivých pružin a místu předělení, oproti jedné progresivní pružině, jede RZR XP 1000 hladce a precizně bez ohledu na náročnost terénu.

bezkonkurenční SVĚTLÁ VÝŠKA A ROZVOR

RZR XP 1000 má rozvor 228 cm a světlou výšku 34 cm. Kombinace podvozku a odpružení překonává i ten nejdrsnější terén bez nežádoucího náklonu podvozku a nabízí nepřekonatelnou kontrolu a komfort, aniž by to jízdě ubíralo na svižnosti. Neztrácí svou legendární přesnou ovladatelnost ani v nejnáročnějším terénu.

VYSOCE VÝKONNÝ SYSTÉM POHONU VŠECH KOL ON DEMAND

Vysoce výkonný systém pohonu všech kol True On-Demand AWD je o 80 % lepší než standardní systém. Výsledkem je nejodolnější systém předního náhonu, který kdy byl v RZR. Systém se vyznačuje malým rozptylem převodových poměrů u pohonu zadních kol, aby přední kola mohla mít silnější záběr do země i na nezpevněném povrchu. Tato redukce poskytuje vyšší trakci bez snížení ovládací síly řízení a poskytuje tak bleskovou ovladatelnost.

GEOMETRIE ODPRUŽENÍ PRO OPTIMÁLNÍ VÝKON

Tříbodové zavěšení zadních kol ověřené na závodech maximalizuje zrychlení, zvyšuje kontrolu a udržuje jízdu po přímce tím, že jsou pneumatiky častěji v kontaktu se zemí. Polaris přepracoval své špičkové tříbodové zavěšení představené v roce 2011. Nová geometrie nabízí o 25 % větší světlou výšku od náběžné hrany pneumatiky vzhledem k podélnému ramenu, optimalizované převýšení pro lepší trakci a delší podélné rameno pro větší sílu

ELEKTRONICKÝ POSILOVAČ ŘÍZENÍ ve standardu

Výsledkem přepracované geometrie zavěšení a standardního elektronického posilovače řízení (EPS) je menší ovládací síla a dokonalá ovladatelnost, aniž by se řidič unavil.

originální poloviční DVEŘE ve standardu

Nástup za volant Polaris RZR je nyní snazší než dřív díky supernízkým dveřím namontovaným ve výrobě a jejich prostornému zakřivenému tvaru. Dveře jsou vybaveny snadno přístupnou páčkou a západkou pro ovládání jednou rukou, mají zaoblený tvar pro větší prostor v kabině a místo na lokty a ochrání před nečistotami zvenčí. Kabinu lze vybavit řadou integrovaných doplňků.

pOLSTROVANÉ POSUVNÉ PŘEDNÍ SEDADLo

Komfortní sedadlo v RZR XP 1000 poskytuje celodenní pohodlí a dokonalou oporu pro tělo. Hluboké postranní podpěrky zajišťují bezpečí řidiče i spolucestujícího a zpříjemňují jízdu každým terénem. O 50 % více polstrování poskytuje báječné pohodlí. Snadno polohovatelná posuvná sedadla pro rychlé pohodlí. A v neposlední řadě – vodotěsná vnitřní membrána na těchto nejlepších sedadlech na trhu vás udrží v suchu.

POHODLNÝ A PŘÍJEMNÝ INTERIÉR

Kokpit vozu RZR XP 1000 nabízí nejvíce pohodlí a praktičnosti ze všech RZR. Volant s náklonem nastavitelným v rozsahu 25 cm a středový úložný box s držákem na mobil. Vše můžete mít po ruce i díky přepracované odkládací přihrádce se snadno ovladatelnou západkou. Stupačky u řidiče a spolujezdce a polohovatelná posuvná sedadla umožňují přesné nastavení. Technologie Dryseat je odolná proti vlhkosti. Osvětlení LED světly dodává interiéru styl.

HOMOLOGACE

Tractor -
od
549.900
vč. DPH

BARVY

Select Model Family
Typ motoru
4taktní DOHC dvouválec
Objem válců
999 cm3
Palivový systém
elektronické vstřikování paliva
Převodovka / koncový pohon
automatická PVT P/R/N/L/H
Typy jízdních režimů
on-demand true AWD/2WD
Chlazení
kapalina
Přední náprava
dvojité a-ramena Walker Evans 2" stavitelné tlumiče se zdvihem 16" (40.6 cm)
Zadní náprava
vlečná ramena s Walker Evans 2.5" stavitelnými tlumiči a zdvihem 18" (45.7 cm)
Přední / zadní brzdy
4 hydraulické diskové s dvou-pístkovými třmeny vpředu a vzadu
Parkovací brzda
mód P na řadící páce
Přední pneumatiky
29 x 9-14
Zadní pneumatiky
29 x 11-14
Ráfky
litý hliník
Rozměry úložné plochy (D x Š x V)
72 x 57 x 17.8 cm
Kapacita předního / zadního nosiče nebo úložiště
- / 136.1 kg
Objem palivové nádrže
36 L
Světlá výška
34.3 cm
Celkové rozměry vozidla (D x Š x V)
302.2 x 162.6 x 187.3 cm
Rozvor kol
228.6 cm
Teoretická suchá hmotnost
625.5 kg
Systém uchycení nákladu
Lock & Ride
Maximální zatížení tažného zařízení v tahu
680.4 kg
Tažné zařízení / typ
standardní/1.25" koule
Přístroje
digitální ukazatel, rychloměr, počítadlo kilometrů, denní počet kilometrů, motohodiny, hodiny, ukazatel řazení, palivoměr, signalizace vysoké teploty motoru, signalizace stavu baterie, DC zásuvka
Varianty
Tractor
vyjížďky
ADRENALIN
ZÁVODY
PRÁCE

NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO DEALERA

ZOBRAZIT
POSLEDNÍ NOVINKY