VÝHODA MOTORU PROSTAR®

Motor ProStar® je účelně vyladěný a navržený v souladu s vozidlem RANGER XP® 900, což zajišťuje optimální rozložení hmotnosti a plynulý, spolehlivý výkon. Motor ProStar® XP 900 je vyvinutý tak, aby poskytoval nejlepší kombinaci vysokého měrného výkonu, vynikající účinnosti paliva a snadné údržby.

PRVOTŘÍDNÍ TAŽNÁ KAPACITA MOTORU PROSTAR®

S výkonem 68 HP motoru ProStar® navýšeným o 13 % nechá Váš RANGER XP 900 EPS konkurenci daleko za sebou.

POHON TRUE AWD ON-DEMAND

Díky Polaris True AWD se pohon 4x4 automaticky zapne, jakmile vozidlo potřebuje více trakce na předních kolech, a vrátí se zpět do režimu 2WD, když už pohon předních kol není potřeba.

SYSTÉM ŘÍZENÍ MOTORU

Systém řízení motoru (EMS) poskytuje optimální točivý moment a výkon při všech rychlostech a ve všech výškách, a navíc hladkou akceleraci při všech rychlostech včetně zpátečky. EMS spárovaný s motorem ProStar® a výhodným spínáním spojky také umožňuje optimální využití paliva.

PRVOTŘÍDNÍ TAŽNÁ KAPACITA A UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ

S neuvěřitelnou tažnou kapacitou 907 kg a standardním 2palcovým adaptérem tažného zařízení RANGER XP 900 lehce zvládá i ty nejtěžší práce. Vynikající užitečné zatížení 680 kg je podpořeno zadní korbou s pneumatickým vyklápěním, která uveze až 454 kg materiálu i celou paletu.

POHODLNÁ JÍZDA PO CELÝ DEN

RANGER XP 900 jsme navrhli s ideální výškou sedáku v kombinaci se snadným nástupem a výstupem. Vychutnejte si také luxusní dělené zadní sedadlo, náklon volantu nastavitelný v rozsahu celých 25 cm a prostor pro tři dospělé.

ROBUSTNÍ podvozek pro hladkou jízdu

Celých 25,4 cm zdvihu vpředu s dvojitými A-Rameny a zdvihem 25,4 cm nezávislého zadního zavěšení zachovává plynulost jízdy i při nákladu až 680 kg a vlečení až celé tuny!

navržen PRO hladkou JÍZDU

Naši inženýři navrhli RANGER XP 900 s dokonalým vyvážením pro plynulou jízdu, manipulaci a poloměr zatáčení: ideální rozvor nápravy 206 cm společně se světlou výškou 30,5 cm.

UNIVERZÁLNÍ PNEUMATIKY CARLISLE

Univerzální pneumatiky Carlisle 489 nabízejí dobrou trakci a snadné řízení. Díky zaobleným nárožím dezénu mají tyto pneumatiky v zatáčkách výbornou přilnavost.

POHODLNÉ DOPLŇOVÁNÍ paliva

Přístup k velké 37,9 l palivové nádrži na straně řidiče usnadňuje doplňování paliva při práci i při jízdě s přívěsem. Údržba nikdy nebyla snadnější. Chcete-li zkontrolovat a doplnit motorový olej, stačí zvednout nákladní prostor. Je tu také spousta místa k odstranění nečistot z kloubů.

VÝHODA SYSTÉMU PRO-FIT

Vítejte v novém standardu integrace příslušenství, kvality a povrchové úpravy s exkluzivním kabinovým systémem Pro-Fit. Vysoce modulární kabinový systém nabízí různé možnosti provedení kabiny od dveří potažených plátnem s polykarbonátovým čelním sklem po prémiová automobilová výklopná čelní skla a lisované dveře s elektronickým stahováním oken. Účelně navržený podvozek je vybaven upevňovacími body, které umožňují efektivní namontování nebo sejmutí kabiny.

bezkonkurenční ŘEŠENÍ ÚLOŽNÝCH PROSTOR

Se čtyřkolkou RANGER XP 900 si plně vychutnáte 37litrový uzavíratelný úložný prostor včetně snadno přístupné přihrádky v palubní desce, abyste měli své věci vždy po ruce.

účelně navržen

Tvar světlometu čtyřkolky RANGER XP 900 umožňuje ideální osvětlení v nízké (55 W) nebo vysoké (60 W) poloze. Postranní síťky na straně řidiče a spolujezdce umožňují snadný nástup a výstup z vozidla a skvělý výhled.

připraven na příslušenství

S vestavěným uchycením pro naviják, s přípojnicí pod kapotou pro snadný přístup a s pohodlným přístupem k palubní desce je vedení kabelů pro instalaci příslušenství mimořádně jednoduché.

HOMOLOGACE

Tractor -
již od
429.900
vč. DPH
L7e -
již od
469.900
vč. DPH

BARVY

Select Model Family
Typ motoru
4taktní DOHC dvouválec
Objem válců
875 cm3
Palivový systém
elektronické vstřikování paliva
Převodovka / koncový pohon
automatická PVT H/L/N/R/P; hřídel
Typy jízdních režimů
on-demand true AWD/2WD/ VersaTrac turf mód
Chlazení
kapalina
Přední náprava
dvojité a-ramena se zdvihem10' (25.4cm)
Zadní náprava
dvojité a-ramena IRS se zdvihem 10' (25.4cm)
Přední / zadní brzdy
hydraulické diskové na všech 4-kolech, vpředu dvou-pístkové třmeny
Parkovací brzda
mód P na řadící páce
Přední pneumatiky
AT489 / 25 x 10 R12
Zadní pneumatiky
AT489 / 25 x 11 R12
Ráfky
lisované ocelové
Rozměry úložné plochy (D x Š x V)
93 x 137 x 29 cm
Kapacita předního / zadního nosiče nebo úložiště
- / 454 kg
Objem palivové nádrže
37.8 L
Světlá výška
30.5 cm
Celkové rozměry vozidla (D x Š x V)
295 x 152.4 x 193cm
Rozvor kol
205.7 cm
Teoretická suchá hmotnost
617 kg
Systém uchycení nákladu
Lock & Ride
Maximální zatížení tažného zařízení v tahu
907 kg
Tažné zařízení / typ
standardní 5cm koule
Přístroje
digitální ukazatel, rychloměr, počítadlo kilometrů, denní počet kilometrů, motohodiny, hodiny, ukazatel řazení, palivoměr, signalizace vysoké teploty motoru, signalizace stavu baterie, DC zásuvka (2)
Varianty
Tractor
FARMA
LOV
PRÁCE
ZÁBAVA

NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO DEALERA

ZOBRAZIT
POSLEDNÍ NOVINKY