NEJSILNĚJŠÍ PRACOVNÍ SXS NA SVĚTĚ

Motor ProStar 1000 dosahuje výkonu 80 HP a neuvěřitelného kroutícího momentu 82,7 Nm právě tehdy, když ho potřebujete. Dvouválec zajišťuje plynulý chod a solidní výkon při nízkých otáčkách pro tahací práce.

LÍDR VE SVÉ TŘÍDĚ

RANGER CREW® XP 1000 přenáší na zadní kola o 15 % větší výkon než Pioneer 1000. To znamená, že máte k dispozici větší výkon pro náročnou práci a nenamáháte hnací ústrojí při každodenních činnostech.

POHON VŠECH KOL PRO-LOCK™ ON-DEMAND

Pro-Lock je náš nejrychleji spínaný systém AWD! Pohon všech kol se zapne téměř okamžitě, jakmile vozidlo potřebuje více trakce na předních kolech. Když už není pohon předních kol potřeba, vrací se systém do režimu hnané zadní nápravy. Rozhodně přitom nemusíte čekat na nárůst tlaku nebo zastavit a uzamknout uzávěrku diferenciálu, jak je tomu u vozidel vyráběných našimi konkurenty. V režimu s pohonem pouze zadních kol můžete také spínačem režimu VersaTrac Turf odemknout uzávěrku diferenciálu pro snadnější zatáčení a minimalizaci škod na vašem trávníku.

bezkonkurenční TAŽNÁ KAPACITA A UŽITEČNÉ ZATÍŽENÍ

S tažnou kapacitou 907 kg a standardním 2palcovým adaptérem tažného zařízení RANGER CREW® XP 1000 lehce zvládá i ty nejtěžší práce. Vynikající užitečné zatížení 680 kg je podpořeno zadní korbou s pneumatickým vyklápěním, která uveze až 454 kg materiálu i celou paletu.

NAVRŽEN PRO SNADNOU ÚDRŽBU

RANGER® je navržen pro rychlou a jednoduchou údržbu v garáži. Má snadný přístup k olejovému filtru, olejové měrce a vypouštěcí zátce. Olej Polaris Engineered™ PS-4 Extreme Duty a sada pro výměnu oleje PS-4 vašemu motoru poskytují správnou ochranu, správné množství oleje a správný filtr, abyste mohli rychle dokončit práci a vrátit se k ježdění.

PRVOTŘÍDNÍ LAK A KOLA

Modely CREW XP 1000 EPS se dodávají již z výroby s prvotřídním lakem. Povrchová úprava je osmkrát odolnější proti poškrábání než běžná karoserie, takže dlouho vydrží. Ve standardní výbavě jsou i stylová kola z opracovaného hliníku pro větší výkonnost.

TŘI REŽIMY OVLÁDÁNÍ PLYNU

Se standardními režimy ovládání plynu u čtyřkolky CREW XP 1000 nezískáte jen největší výkon, ale i bezkonkurenční kontrolu nad řízením. Režim Work je určený pro přesnost, Standard pro tradiční kombinaci akcelerace a výkonu a Performance pro situace, kdy chcete ze stroje vymáčknout maximum.

podvozek pro hladkou jízdu

Kompletní zdvih předního podvozku s dvojitými  A-Rameny je 10” (25,4 cm) a vzadu 10” (25,4 cm). Nezávislé zadní i přední zavěšení zachovává plynulost jízdy i při nákladu až 680 kg a vlečení až celé tuny! Regulační objímky dávají možnost nastavit předpětí pružiny na úroveň potřebnou pro tažení.

CELÝCH 33 CM SVĚTLÉ VÝŠKY

Pro jízdu v hlubokých vyježděných kolejích, přes kořeny a jiné překážky je nutná větší světlá výška. RANGER CREW® XP 1000 má celých 33 cm světlé výšky, abyste mohli dojet dál a udělat víc práce. Což je o 9 % více, než u modelu Can-Am Defender HD10.

KOMFORT A ERGONOMIE PRO 6 OSOB

Široká lavice a měkké polstrování Polaris RANGER® poskytují celodenní pohodlí až šesti osobám. RANGER® je účelně navržený pro snadný nástup do kabiny i výstupu z ní – více než 25 cm prostoru na nohy a 71 cm při otevření kabiny. Na ochranu před blátem je již z výroby vybaven zbrusu novými nízkými textilními dveřmi.

INOVATIVNÍ A PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ ÚLOŽNÝCH PROSTOR

S RANGER CREW XP 1000 si užijete 119litrový úložný prostor v kabině včetně snadno přístupné přihrádky v palubní desce, abyste měli své věci vždy po ruce. Pro srovnání – Kawasaki® Mule PRO-FXT™ má jen 9,5 litru vnitřního úložného prostoru.

ELEKTRONICKÝ POSILOVAČ ŘÍZENÍ ve standardu

Nejplynulejší a nejcitlivější elektronický posilovač s funkcí Variable Assist pro snadnější řízení při nižších rychlostech a větší odezvu při vyšších rychlostech. S naším EPS můžete jezdit a pracovat celý den, aniž by vás to unavilo.

VÝHODA SYSTÉMU PRO-FIT

Vítejte v novém standardu integrace příslušenství, kvality a povrchové úpravy s exkluzivním kabinovým systémem Pro-Fit. Vysoce modulární kabinový systém nabízí různé možnosti provedení kabiny od dveří potažených plátnem s polykarbonátovým čelním sklem po prémiová automobilová výklopná čelní skla a lisované dveře s elektrickým stahováním oken. Účelně navržený podvozek je vybaven upevňovacími body, které umožňují efektivní namontování nebo sejmutí kabiny.

INOVATIVNÍ A PRAKTICKÉ ŘEŠENÍ ÚLOŽNÝCH PROSTOR

Se čtyřkolkou RANGER XP 900 si plně vychutnáte 119litrový uzavíratelný úložný prostor včetně snadno přístupné přihrádky v palubní desce, abyste měli své věci vždy po ruce. Pro srovnání – Kawasaki® Mule PRO-FXT™ má jen 9,5 litru vnitřního úložného prostoru.

účelově navržený

Tvar světlometu čtyřkolky Ranger Crew® XP 1000 EPS umožňuje ideální osvětlení v nízké (55 W) nebo vysoké (60 W) poloze. Postranní síťky na straně řidiče a spolujezdce umožňují snadný nástup a výstup z vozidla a skvělý výhled.

KOMPLETNÍ ŘADA PŘÍSLUŠENSTVÍ POLARIS ENGINEERED ACCESSORIES™

Váš RANGER® bude s příslušenstvím Polaris Engineered Accessories™ ještě lepší. K dispozici je více než 350 druhů různého příslušenství a exkluzivní technologie Polaris, například Lock & Ride®. Příslušenství Polaris Engineered Accessories™ vám zpříjemní cestu, ať jedete kamkoliv.

HOMOLOGACE

Tractor -
od
559.900
vč. DPH

BARVY

Select Model Family
Typ motoru
4taktní DOHC dvouválec
Objem válců
999 cm3
Palivový systém
elektronické vstřikování paliva
Převodovka / koncový pohon
automatická PVT H/L/N/R/P; hřídel
Typy jízdních režimů
pro-lock on-demand true AWD/2WD/ VersaTrac turf mód
Chlazení
kapalinou
Přední náprava
dvojité a-ramena se zdvihem 10.0" (25.4 cm)
Zadní náprava
dvojité a-ramena IRS se zdvihem 10.0" (25.4 cm)
Přední / zadní brzdy
hydraulické diskové na všech 4-kolech, vpředu dvou-pístkové třmeny
Parkovací brzda
mód P na řadící páce
Přední pneumatiky
26 x 9-12; PXT
Zadní pneumatiky
26 x 11-12; PXT
Ráfky
hliníkové Black Xcelerator
Rozměry úložné plochy (D x Š x V)
93.3 x 137.8 x 31.75 cm
Kapacita předního / zadního nosiče nebo úložiště
- / 453.6 kg
Objem palivové nádrže
37.9 L
Světlá výška
28.7 cm
Celkové rozměry vozidla (D x Š x V)
370.8 x 162.6 x 187.3 cm
Rozvor kol
297.2 cm
Teoretická suchá hmotnost
723.9 kg
Systém uchycení nákladu
Lock & Ride
Maximální zatížení tažného zařízení v tahu
680.4 kg
Tažné zařízení / typ
standardní 5cm koule
Přístroje
digitální ukazatel, rychloměr, počítadlo kilometrů, denní počet kilometrů, motohodiny, hodiny, ukazatel řazení, palivoměr, signalizace vysoké teploty motoru, DC zásuvka (2)
Varianty
Tractor
FARMA
LOV
PRÁCE
ZÁBAVA

NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO DEALERA

ZOBRAZIT
POSLEDNÍ NOVINKY