ZCELA NOVÁ KABINA

Kabina Polaris GENERAL byla navržena pro maximální požitek z jízdy a pracovní všestrannost pro 4člennou posádku. Od zcela nových prémiových sedaček, které Vás v terénu doslova semknou se strojem, až po individuálně nastavitelné přístroje a lehce přístupnou kabinu, se stává z Polaris GENERAL etalon pro každodenní použití.

REVOLUČNÍ JÍZDNÍ KOMFORT VPŘEDU, I VZADU

Polaris GENERAL přichází se sedadly navrženými pro maximální pohodlí, bez rozdílu, kam Vás cesta zavede, od jízdy v těžkém terénu, až po každodenní svoz dřeva. Široký sedák a výrazné boční vedení, zajišťují maximální pohodlí a podporu řidiči i spolujezdcům. Sedadlo řidiče standardně přichází s posuvem ve dvou směrech pro ještě větší ergonomii.

NEJVYŠŠÍ KOMFORT NA ZADNÍCH SEDADLECH VŮBEC

GENERAL 4 nezapomíná ani na spolujezdce vzadu. Prostor pro lokty a kolena, který nepřekoná žádná konkurence a plnohodnotná středová konzole s držáky nápojů i vzadu, aby si celá posádka skvěle užila čas na cestách za dobrodružstvím

48L ODKLÁDACÍHO PROSTORU

Zkombinujte hravě práci i zábavu a mějte na dosah ruky vše co potřebujete. S Polaris GENERAL je to snadné díky spoustě odkládacích míst uvnitř vozidla a nejlepší středové konzoli ve třídě jak vpředu, tak i vzadu včetně integrovaných 12V zásuvek.

ZCELA NOVÉ NASTAVITELNÉ UKAZATELE

Pro maximální čitelnost přístrojů se digitální ukazatele pohybují s nastavením výšky volantu. Na kombinované desce digitálních a analogových přístrojů vyčtete údaje o rychlosti, otáčkách motoru a standardních informacích o ujeté trase. Centrální digitální ukazatel můžete nastavit podle Vašich představ včetně automatického barevného podsvícení v červené, nebo modré barvě.

NEJSILNĚJŠÍ VE SVÉ TŘÍDĚ

Napumpovaný na 100 koňských sil, je Polaris GENERAL nejsilnější sportovně-užitkový stroj, který byl kdy vyroben. Ve své třídě dominuje Polaris GENERAL také zrychlením… s ním jednoduše ujedete všem, protože má o 18% vyšší výkon, než nejbližší konkurent Commander.

KROUTÍCÍ MOMENT PRO NEJDRSNĚJŠÍ PRÁCI

Toto off-roadově orientované 999ccm „dvojče“ nabízí kroutící moment 88Nm v širokém rozsahu otáček k přepravě, tahání a výkonu v těch největších pracovních výzvách.

DOMINANTNÍ V KAPACITĚ

Naložený vybavením pro extrémní táboření, nebo připraven zvládnout nejnáročnější úkoly, to je Polaris GENERAL 4 s ložnou kapacitou 580 kg. S 2" přípojkou přívěsu a motorovou brzdou ve standardu – utáhne Polaris GENERAL 680 kg a je tak připraven splnit Vaše každodenní požadavky.

VYSOCE VÝKONNÝ POHON VŠECH KOL AWD

Díky nejrychlejšímu vysoce výkonnému AWD na trhu je Polaris GENERAL připraven pokořit nejnáročnější stezky a nejdrsnější terén. Všechna čtyři kola zabírají v okamžiku, kdy vaše vozidlo potřebuje větší dopřednou trakci a vrátí se zpět na 2WD, když už není potřeba. Nemusíte čekat na zbytečně dlouhé prodlevy při buzení, nebo zastavení pohonu jako u konkurence. Přepínač VersaTrac Turf Mode odemyká zadní diferenciál pro snadnější a přesnější průjezdy zatáček, a tak nezničíte ani Váš trávník.

PODVOZEK PRO PRÁCI I ZÁBAVU

To VŠE dostanete s Polaris GENERAL. S předními a zadními kyvnými rameny drží stopu s jistotou a klidem. Vyladěná geometrie zavěšení s dvojími pružinami udržuje 62% své světlé výšky při plném zatížení - o 33 mm vyšší než Commander.

NEJVĚTŠÍ ZDVIH A SVĚTLÁ VÝŠKA VE TŘÍDĚ

Žádný jiný stroj Vám nenabídne světlou výšku přes 300 mm, jako Polaris GENERAL. V kombinaci se zdvihem přes 300 mm vpředu a 330 mm vzadu je Polaris General připraven zdolat jakoukoliv cestu i práci, ve které se ocitne.

NÁKLADOVÁ PLOCHA

Mějte dobře odvedenou práci a přivezte si dostatek vybavení k Vašemu dobrodružství s ložnou kapacitou hluboké korby 272 kg. Polaris General nabízí pohodlné otevírání dveří sklopné korby, stejně jako různé speciální příslušenství Lock&Ride®, abyste práci zvládli co nejrychleji a mohli si užívat jízdy na maximum.

POLOVIČNÍ DVEŘE JAKO STANDARD

Zůstaňte chráněni před nečistotami na trati, nebo vlivy počasí s integrovanými polovičními dveřmi vpředu i vzadu. Jsou vyrobeny se zámky, které znáte u běžných automobilů a těsní tak, aby fungovaly stejně skvěle, jako zbytek stroje. Aby bylo nastupování i vystupování z Polaris GENERAL 4 co nejsnadnější, dveře se otevírají pořádně do šířky.

VYSOCE VÝKONNÉ KOLA A PNEUMATIKY

14" matná černá litá hliníková kola pro agresivní vzhled stroje, jsou standardně osazena 27" 8-vrstvými pneumatikami GBC Dirt Commander. Proto také nabízí vynikající trakční vlastnosti i na bocích pneumatik, tvrdší boční stěny, lepší ovladatelnost v zatáčkách a větší odolnost vůči nerovnostem jako kamení a kořenům stromů.

STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Polaris GENERAL 4 Silver Pearl je ve standardu dodáván s navijákem Polaris HD 4500 lb. a předním nárazníkem, aby Vám pomohl ovládnout trať a taky vzal pořádně za práci.

BEZPEČNÉ A POHODLNÉ SEDAČKY

Polaris GENERAL přichází se sedadly navrženými pro maximální pohodlí, bez rozdílu, kam Vás cesta zavede, od jízdy v těžkém terénu, až po každodenní svoz dřeva. Široký sedák a výrazné boční vedení, zajišťují maximální pohodlí a podporu řidiči i spolujezdcům. Sedadlo řidiče standardně přichází s posuvem ve dvou směrech pro ještě větší ergonomii.

LÍDR V ŘEŠENÍ ÚLOŽNÝCH PLOCH

Udržujte nezbytnosti pro práci a zábavu na dosah ruky v kombinaci s palubními odkládacími plochami a ve své třídě nejlepší středovou konzolí s 12V konektorem a 5,8L úložištěm.

POHODLÍ PRÉMIOVÉ KABINY

Provedení kabiny Polaris® Lock&Ride® Pro Fit Vám umožní zdolat vše v pohodlí a udržet živly venku. Ať už jste na cestě, nebo máte nějakou práci, naše prémiové příslušenství pro kabinu vám nabízí prvotřídní komfort. Navíc díky technologii Lock & Ride® můžete svůj kabinový systém přizpůsobit Vašim potřebám během několika sekund. Nakupujte nyní naše příslušenství pro Polaris GENERAL.

VŠESTRANNĚ PŘIZPŮSOBITELNÝ

Ať už se jedná o nejtěžší trasy nebo bojujete s nejtvrdšími podmínkami, Polaris Engineered ™ Accessories Vám poskytne nejdůležitější ochranné příslušenství, které budete potřebovat pro Polaris GENERAL ™. Od nárazníků k ochraně A-ramen a střeše proti odlétávajícímu kamení, společnost Polaris vyvinula kompletní příslušenství, které Vás a Váš stroj ochrání. S našim příslušenstvím s technologií kotvení a Polaris® Lock & Ride® můžete komponenty rychle přidat bez poškození rámu, a to vše za méně než 5 minut. Hledejte ihned správné příslušenství pro vaše potřeby.

UCHOVEJTE TO LEDOVĚ VYCHLAZENÉ

Chladničky Polaris Northstar® přežijí téměř cokoliv – od extrémních teplot, až po útok medvěda. Udrží teplotu po celé hodiny a cokoliv uvnitř, tam zůstane pevně uzavřeno.

HOMOLOGACE

Tractor -
od
629.900
vč. DPH

BARVY

Select Model Family
Typ motoru
4taktní DOHC dvouválec
Objem válců
999 cm3
Palivový systém
elektronické vstřikování paliva
Převodovka / koncový pohon
automatická PVT P/R/N/L/H; hřídel
Typy jízdních režimů
vysoce výkonný on-demand AWD/2WD
Chlazení
kapalina
Přední náprava
dvojité a-ramena se stabilizátorovou tyčí, tlumiče FOX Performance Series - 2.0 podium X, zdvih 12.25" (31.1 cm)
Zadní náprava
dvojité a-ramena se stabilizátorovou tyčí, tlumiče FOX Performance Series - 2.0 podium X, zdvih 13.2" (33.5 cm)
Přední / zadní brzdy
hydraulické diskové s dvou-pístkovými třmeny na všech 4-kolech
Parkovací brzda
mód P na řadící páce
Přední pneumatiky
27 x 9-14; Dirt Commander (8-vrstvé)
Zadní pneumatiky
27 x 11-14; Dirt Commander (8-vrstvé)
Ráfky
litý hliník
Rozměry úložné plochy (D x Š x V)
69.8 x 109 x 29.5 cm
Kapacita předního / zadního nosiče nebo úložiště
- / 272 kg
Objem palivové nádrže
35.9 L
Světlá výška
30.5 cm
Celkové rozměry vozidla (D x Š x V)
381.5 x 158.7 x 190.5 cm
Rozvor kol
287 cm
Teoretická suchá hmotnost
842 kg
Systém uchycení nákladu
Lock & Ride
Maximální zatížení tažného zařízení v tahu
680.4 kg
Tažné zařízení / typ
standardní 5 cm koule
Přístroje
digitální ukazatel, rychloměr, počítadlo kilometrů, denní počet kilometrů, motohodiny, hodiny, ukazatel řazení, palivoměr, signalizace vysoké teploty motoru, signalizace stavu baterie, DC zásuvka, volitelné podsvícení modře/červeně
Varianty
Tractor
FARMA
PRÁCE
LOV
ZÁBAVA

NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO DEALERA

ZOBRAZIT
POSLEDNÍ NOVINKY

NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO DEALERA

ZOBRAZIT
FARMA
PRÁCE
LOV
ZÁBAVA
FARMA
LOV
PRÁCE
ZÁBAVA
FARMA
LOV
PRÁCE
ZÁBAVA