ZCELA NOVÁ KABINA

Kabina Polaris GENERAL byla navržena pro maximální požitek z jízdy a pracovní všestrannost pro 4člennou posádku. Od zcela nových prémiových sedaček, které Vás v terénu doslova semknou se strojem, až po individuálně nastavitelné přístroje a lehce přístupnou kabinu, se stává z Polaris GENERAL etalon pro každodenní použití.

REVOLUČNÍ JÍZDNÍ KOMFORT VPŘEDU, I VZADU

Polaris GENERAL přichází se sedadly navrženými pro maximální pohodlí, bez rozdílu, kam Vás cesta zavede, od jízdy v těžkém terénu, až po každodenní svoz dřeva. Široký sedák a výrazné boční vedení, zajišťují maximální pohodlí a podporu řidiči i spolujezdcům. Sedadlo řidiče standardně přichází s posuvem ve dvou směrech pro ještě větší ergonomii.

NEJVYŠŠÍ KOMFORT NA ZADNÍCH SEDADLECH VŮBEC

GENERAL 4 nezapomíná ani na spolujezdce vzadu. Prostor pro lokty a kolena, který nepřekoná žádná konkurence a plnohodnotná středová konzole s držáky nápojů i vzadu, aby si celá posádka skvěle užila čas na cestách za dobrodružstvím

48L ODKLÁDACÍHO PROSTORU

Zkombinujte hravě práci i zábavu a mějte na dosah ruky vše co potřebujete. S Polaris GENERAL je to snadné díky spoustě odkládacích míst uvnitř vozidla a nejlepší středové konzoli ve třídě jak vpředu, tak i vzadu včetně integrovaných 12V zásuvek.

ZCELA NOVÉ NASTAVITELNÉ UKAZATELE

Pro maximální čitelnost přístrojů se digitální ukazatele pohybují s nastavením výšky volantu. Na kombinované desce digitálních a analogových přístrojů vyčtete údaje o rychlosti, otáčkách motoru a standardních informacích o ujeté trase. Centrální digitální ukazatel můžete nastavit podle Vašich představ včetně automatického barevného podsvícení v červené, nebo modré barvě.

NEJSILNĚJŠÍ VE SVÉ TŘÍDĚ

Napumpovaný na 100 koňských sil, je Polaris GENERAL nejsilnější sportovně-užitkový stroj, který byl kdy vyroben. Ve své třídě dominuje Polaris GENERAL také zrychlením… s ním jednoduše ujedete všem, protože má o 18% vyšší výkon, než nejbližší konkurent Commander.

KROUTÍCÍ MOMENT PRO NEJDRSNĚJŠÍ PRÁCI

Toto off-roadově orientované 999ccm „dvojče“ nabízí kroutící moment 88Nm v širokém rozsahu otáček k přepravě, tahání a výkonu v těch největších pracovních výzvách.

DOMINANTNÍ V KAPACITĚ

Naložený vybavením pro extrémní táboření, nebo připraven zvládnout nejnáročnější úkoly, to je Polaris GENERAL 4 s ložnou kapacitou 580 kg. S 2" přípojkou přívěsu a motorovou brzdou ve standardu – utáhne Polaris GENERAL 680 kg a je tak připraven splnit Vaše každodenní požadavky.

VYSOCE VÝKONNÝ POHON VŠECH KOL AWD

Díky nejrychlejšímu vysoce výkonnému AWD na trhu je Polaris GENERAL připraven pokořit nejnáročnější stezky a nejdrsnější terén. Všechna čtyři kola zabírají v okamžiku, kdy vaše vozidlo potřebuje větší dopřednou trakci a vrátí se zpět na 2WD, když už není potřeba. Nemusíte čekat na zbytečně dlouhé prodlevy při buzení, nebo zastavení pohonu jako u konkurence. Přepínač VersaTrac Turf Mode odemyká zadní diferenciál pro snadnější a přesnější průjezdy zatáček, a tak nezničíte ani Váš trávník.

PODVOZEK PRO PRÁCI I ZÁBAVU

To VŠE dostanete s Polaris GENERAL. S předními a zadními kyvnými rameny drží stopu s jistotou a klidem. Vyladěná geometrie zavěšení s dvojími pružinami udržuje 62% své světlé výšky při plném zatížení - o 33 mm vyšší než Commander.

NEJVĚTŠÍ ZDVIH A SVĚTLÁ VÝŠKA VE TŘÍDĚ

Žádný jiný stroj Vám nenabídne světlou výšku přes 300 mm, jako Polaris GENERAL. V kombinaci se zdvihem přes 300 mm vpředu a 330 mm vzadu je Polaris General připraven zdolat jakoukoliv cestu i práci, ve které se ocitne.

NÁKLADOVÁ PLOCHA

Mějte dobře odvedenou práci a přivezte si dostatek vybavení k Vašemu dobrodružství s ložnou kapacitou hluboké korby 272 kg. Polaris General nabízí pohodlné otevírání dveří sklopné korby, stejně jako různé speciální příslušenství Lock&Ride®, abyste práci zvládli co nejrychleji a mohli si užívat jízdy na maximum.

POLOVIČNÍ DVEŘE JAKO STANDARD

Zůstaňte chráněni před nečistotami na trati, nebo vlivy počasí s integrovanými polovičními dveřmi vpředu i vzadu. Jsou vyrobeny se zámky, které znáte u běžných automobilů a těsní tak, aby fungovaly stejně skvěle, jako zbytek stroje. Aby bylo nastupování i vystupování z Polaris GENERAL 4 co nejsnadnější, dveře se otevírají pořádně do šířky.

VYSOCE VÝKONNÉ KOLA A PNEUMATIKY

14" matná černá litá hliníková kola pro agresivní vzhled stroje, jsou standardně osazena 27" 8-vrstvými pneumatikami GBC Dirt Commander. Proto také nabízí vynikající trakční vlastnosti i na bocích pneumatik, tvrdší boční stěny, lepší ovladatelnost v zatáčkách a větší odolnost vůči nerovnostem jako kamení a kořenům stromů.

STANDARDNÍ PŘÍSLUŠENSTVÍ

Polaris GENERAL 4 Silver Pearl je ve standardu dodáván s navijákem Polaris HD 4500 lb. a předním nárazníkem, aby Vám pomohl ovládnout trať a taky vzal pořádně za práci.

BEZPEČNÉ A POHODLNÉ SEDAČKY

Polaris GENERAL přichází se sedadly navrženými pro maximální pohodlí, bez rozdílu, kam Vás cesta zavede, od jízdy v těžkém terénu, až po každodenní svoz dřeva. Široký sedák a výrazné boční vedení, zajišťují maximální pohodlí a podporu řidiči i spolujezdcům. Sedadlo řidiče standardně přichází s posuvem ve dvou směrech pro ještě větší ergonomii.

LÍDR V ŘEŠENÍ ÚLOŽNÝCH PLOCH

Udržujte nezbytnosti pro práci a zábavu na dosah ruky v kombinaci s palubními odkládacími plochami a ve své třídě nejlepší středovou konzolí s 12V konektorem a 5,8L úložištěm.

POHODLÍ PRÉMIOVÉ KABINY

Provedení kabiny Polaris® Lock&Ride® Pro Fit Vám umožní zdolat vše v pohodlí a udržet živly venku. Ať už jste na cestě, nebo máte nějakou práci, naše prémiové příslušenství pro kabinu vám nabízí prvotřídní komfort. Navíc díky technologii Lock & Ride® můžete svůj kabinový systém přizpůsobit Vašim potřebám během několika sekund. Nakupujte nyní naše příslušenství pro Polaris GENERAL.

VŠESTRANNĚ PŘIZPŮSOBITELNÝ

Ať už se jedná o nejtěžší trasy nebo bojujete s nejtvrdšími podmínkami, Polaris Engineered ™ Accessories Vám poskytne nejdůležitější ochranné příslušenství, které budete potřebovat pro Polaris GENERAL ™. Od nárazníků k ochraně A-ramen a střeše proti odlétávajícímu kamení, společnost Polaris vyvinula kompletní příslušenství, které Vás a Váš stroj ochrání. S našim příslušenstvím s technologií kotvení a Polaris® Lock & Ride® můžete komponenty rychle přidat bez poškození rámu, a to vše za méně než 5 minut. Hledejte ihned správné příslušenství pro vaše potřeby.

UCHOVEJTE TO LEDOVĚ VYCHLAZENÉ

Chladničky Polaris Northstar® přežijí téměř cokoliv – od extrémních teplot, až po útok medvěda. Udrží teplotu po celé hodiny a cokoliv uvnitř, tam zůstane pevně uzavřeno.

HOMOLOGACE

Tractor -
již od
629.900
vč. DPH

BARVY

Select Model Family
Typ Motoru
4-Taktní DOHC Dvou Válec
Objem Válců
999cc
Palivový Systém
Elektronické Vstřikování Paliva
Převodoka/Koncový Pohon
Automatická PVT P/R/N/L/H; Hřídel
Typy Jízdních Režimů
Vysoce Výkonný On-Demand AWD/2WD
Chlazení
Kapalina
Přední Náprava
Dvojité A-Ramena se Stabilizátorovou Tyčí, Tlumiče FOX Performance Series - 2.0 Podium X, Zdvih 12.25" (31.1 cm)
Zadní Náprava
Dvojité A-Ramena se Stabilizátorovou Tyčí, Tlumiče FOX Performance Series - 2.0 Podium X, Zdvih 13.2" (33.5 cm)
Přední/Zadní Brzdy
Hydraulické Diskové s Dvou-Pístkovými Třmeny na Všech 4-Kolech
Parkovací Brzda
Mód P na Řadící Páce
Přední Pneumatiky
27 x 9-14; Dirt Commander (8-Vrstvé)
Zadní Pneumatiky
27 x 11-14; Dirt Commander (8-Vrstvé)
Ráfky
Litý Hliník
Rozměry Úložné Plochy (D x Š x V)
69.8 x 109 x 29.5 cm
Kapacita Předního/Zadního Nosiče nebo Úložiště
- / 272 kg
Objem Palivové Nádrže
35.9 L
Světlá Výška
30.5 cm
Celkové Rozměry Vozidla (D x Š x V)
381.5 x 158.7 x 190.5 cm
Rozvor Kol
287 cm
Teoretická Suchá Hmotnost
842 kg
Systém Uchycení Nákladu
Lock & Ride
Maximální Zatížení Tažného Zařízení v Tahu
680.4 kg
Tažné Zařízení/ Typ
Standardní 2 in (5 cm) Koule
Přístroje
Digital Gauge, Speedometer, Odometer, Tripmeter, Tachometer, Coolant Temperature, Volt Meter, Hour Meter, Service Indicator, Clock, Gear Indicator, Fuel Gauge, Hi-Temp Light, Seatbelt Reminder Light, User selectable Blue/Red backlighting, DC Outlet
Varianty
Tractor
FARMA
PRÁCE
LOV
ZÁBAVA

NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO DEALERA

ZOBRAZIT
POSLEDNÍ NOVINKY

NAJÍT NEJBLIŽŠÍHO DEALERA

ZOBRAZIT
FARMA
PRÁCE
LOV
ZÁBAVA
FARMA
LOV
PRÁCE
ZÁBAVA
FARMA
LOV
PRÁCE
ZÁBAVA