Zapněte prosím JS
img

Modelová řada čtyřkolek 2022 je plná inovací inspirovaných jezdci

11. 8. 2021
Polaris rozšiřuje off-roadové možnosti novými a vylepšenými stroji napříč celou modelovou řadou pro rok 2022 Vybrané modely budou dostupné v Evropě, na Středním Východě a v Africe v druhé polovině tohoto roku.
Přečíst celý článek
img

10. 8. 2021
Polaris rozšiřuje off-roadové možnosti novými a vylepšenými stroji napříč celou modelovou řadou pro rok 2022!
Přečíst celý článek
img

Polaris Sportsman XP 1000 S: American power!

3. 7. 2021
Tohle je opravdu pořádná mašina pro velký kluky. Polaris dokonce tvrdí, že jejich XP 1000 S je největší čtyřkolka na trhu. Když budete vzorně porovnávat tabulky, možná to dokážete rozporovat, každopádně za svoje peníze určitě nějaké to nej dostanete.
Přečíst celý článek
img

Elektrifikace se nevyhýbá ani těm nejvíce terénním vozidlům. Důkazem je výrobce bugin Polaris

27. 6. 2021
Polaris míří na český a evropský trh s několika novinkami. V roce 2021 se například dočkáme nové buginy RZR Trail S 1000, čtyřkolky Sportsman 570 nebo zcela nové elektrifikované UTV čtyřkolky Ranger.
Přečíst celý článek
img

Virtuální motosalon: Polaris, Indian

19. 5. 2021
Pepa Sršeň prozkoumal letošní motocyklové novinky a podrobně je představil divákům. V dnešním díle nahlédl rovnou do několika do showroomů. Navštívil například prodejny značek Indian, Aprilia, Moto Guzzi, Vespa, Piaggio a Polaris.
Přečíst celý článek
img

POLARIS VYHLAŠUJE MOROCCO CHALLENGE 2021

6. 5. 2021
Distributor značky Polaris v Maroku, společnost YMF Extreme Motors, ve spolupráci se známým organizátorem rallye závodů v Maroku, agenturou Carta Rallye, oznámil pro letošek uspořádání nového závodu side-by-side vozidel Polaris; 2021 Polaris Challenge Morocco.
Přečíst celý článek
img

Polaris Sportsman 570 EPS: Nejprodávanější čtyřkolka světa v novém

19. 4. 2021
To jsme si nevymysleli, takhle to Polaris říká: Sportsman 570 je ta nejprodávanější 4x4 s automatem všech dob. A pro rok 2021 byl ještě trochu vylepšen. Jak se na něm jezdí?
Přečíst celý článek
img

Zraněného muže z lesa vyvezli hasiči

26. 3. 2021
Dramatický zásah zažili ve čtvrtek odpoledne dobrovolní hasiči z obce Chvalčov na Kroměřížsku, kteří byli vysláni do lesa k záchraně zraněného muže. Hasiči na místo vyjeli čtyřkolkou Polaris, neboť se zraněný nacházel ve špatně dostupném a promáčeném terénu. Hasiči se tak se čyřkolkou brodili několik set metrů bahnem ke zraněnému
Přečíst celý článek
img

Polaris RZR Trail S 1000 Premium přijíždí s novinkami pro modelový rok 2021

18. 1. 2021
RZR Trail S je vybaven výkonným dvouválcovým motorem ProStar o objemu 999 cm³ s rozvodem DOHC a váží pouhých 651 kilogramů. Tento vynikající poměr výkonu a hmotnosti doplňuje všestrannost v terénu, kterou stroji dává úzký 60palcový rozchod kol.
Přečíst celý článek
img

Lukáš Dittrich z AUTOBIBLE píše novou kapitolu automobilového "písma svatého"

26. 8. 2019
"V terénu si Ranger počíná naprosto suverénně a rozhodně se nebojí ani hluboké vody. Polaris Ranger je základní přerostlou čtyřkolkou v nabídce této americké značky a také jako jediný pořád plní svůj původní účel. Je to především pracovní nástroj. Polaris nabízí také modely zaměřené více na zábavu...."
Přečíst celý článek
img

NOVINÁŘ PAVEL SRP SI ZAŘÁDIL NA CELOSVĚTOVĚ NEJPRODÁVANĚJŠÍ ČTYŘKOLCE - SPORTSMAN 570 EPS

9. 6. 2019
Jde o 318 kg vážící čtyřkolku, která má výkon 44 koní. Mých 80 kilogramů pro ní vlastně nic neznamená a po přidání plynu (palcem pravé ruky pod pravým madlem řídítka) přichází hodně rychlý odpich. Skákat s touhle čtyřkolkou je ještě jednodušší než s Generalem a Rangerem. I když jsem byl celý od bahna a od prachu, bylo mi to úplně jedno. Za volantem i za řídítky Polarisů jsem si to totiž opravdu užil.
Přečíst celý článek
img

ELEKTRICKÝ RANGER PŘESVĚDČIL ŽURNALISTU JIRKU PAROUBKA Z F-DRIVE

7. 6. 2019
Ranger EV je dokonalým kompromisem mezi užitkovostí a zábavou. Je určený pro 2 osoby. Nabízí inteligentní systém True AWD, který automaticky zapne náhon všech čtyř kol, když potřebujete více trakce na předních kolech, a vrátí se zpět do režimu 2WD, když už pohon předních kol není potřeba. Není vyloženě vozítko na trať, ale do náročného terénu nebo k pracovnímu využití. V porovnání s konkurencí z východu je ovšem Ranger EV o pořádný skok napřed díky dlouholetým zkušenostem výrobce, a to jak zpracováním, tak jízdními vlastnostmi.
Přečíst celý článek
img

DŘÍČ DO TERÉNU A CO NA NĚJ ŘÍKÁ MILOVNÍK DRIFTŮ NOVINÁŘ JAN ČERVEKA

26. 4. 2019
„Vykácený les a mezi pařezy příkrá cesta. Vytrhané kořeny, kameny a mokro. Když jsem se pokoušel vyšplhat nahoru k fotografům, vzdal jsem to a obešel to lesem. Nechtěl jsem totiž překážet ostatním, kteří tady stejně jako já testovali novou pracovní čtyřkolku Polaris Ranger Diesel…“
Přečíst celý článek
img

POLARIS RANGER DIESEL – NEJVÝKONNĚŠÍ NAFŤÁK V KATEGORII UTV

16. 4. 2019
Nový RANGER Diesel je zkonstruován tak, aby splňoval ty nejvyšší standardy. Zcela nový tříválcový vznětový motor Kubota je nejvýkonnějším motorem ve své třídě. Nový motor nabízí konzistentnější výkon a lepší rozdělení točivého momentu pro hladší jízdu. Společně s více než 200 hodinami mezi servisními kontrolami, delší životností filtru a nižší spotřebou paliva, přispívá motor ke snížení nákladů na provoz.
Přečíst celý článek
img

Polaris PRO-RMK: 190 koní/190 kilo na sněhu

17. 2. 2019
Koňská síla na kilo hmotnosti - to je etalon pro všechny stroje, které se chtějí honosit přívlastkem "supersportovní". Drtivá většina dvoustopé techniky si o tomhle poměru může nechat pouze zdát, z té jednostopé jí dosahují pouze nejnadupanější superbiky. Dovedete si však představit, že existuje stroj, který brutálních sto devadesát koní poskytuje ve dvoutaktním balení?
Přečíst celý článek
img

POLARISY NA PÁSECH A SNĚŽNÝ SKÚTR TITAN TESTOVÁNY KOVANÝMI BIKERY

8. 2. 2019
Polaris nabízí spoustu rozličných off-road modelů od těch s volanty až po ta s řídítky. My jsme se v Krkonoších posadili za dvojici z nich. Tou první byla čtyřkolka Polaris SPORTSMAN XP 1000, která byla vybavena sněžnými pásy z originálního příslušenství, a tím druhým byl nejoblíbenější „pracovní“ sněžný skútr TITAN ADVENTURE 155. Vyzkoušeli jsme ale také jízdu v Polaris General 1000 EPS se sněžnými pásy.
Přečíst celý článek
img

Za volantem: Polaris General – Projede úplně všude

26. 8. 2018
Projede úplně všude skutečně nemyslíme jako nadsázku. Nakonec i původní označení kategorie čtyřkolek, ATV, neboli All Terrain Vehicle, napovídá mnohé. Americká firma Polaris existuje už od roku 1954, kdy začala vyrábět sněžné skútry. Jejich čtyřkolky se později staly legendárními.
Přečíst celý článek
img

Quad, časopis o čtyřkolkách – testování D. Pejzl

30. 11. -0001
Číslo 04/2018 – testování Sportsman XP 1000 a Číslo 01/2018 – testování Ranger XP 1000
Přečíst celý článek